SUPA24
Autre
Autre
Autre
193 335 €
(2 417 € / m²)
Vente
2
1
80 m²
Bezručova, Havlíčkův Brod
Garniture

chambre à coucher2
plat80 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej pěkného, slunného a kvalitně zrekonstruovaného bytu 2+1 o ploše 80 m², který se nachází v 1.patře zděného bytové...

Autre
Âge de l'offre: 11jours
Mis à jour: 11jours

Localités

Bezručova, Havlíčkův Brod

Équipements municipaux

Home 4People - REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Václava Čechová