SUPA24
Autre
Autre
Autre
115 111 €
(2 172 € / m²)
Vente
1
1
53 m²
Husova, Chotěboř
Garniture

chambre à coucher1
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Hledáte výbornou investiční příležitost koupě bytu 1+1 v Chotěboři s jistým ziskem z pronájmu nebo hledáte menší byt přímo pro sebe v klidné části měs...

Gaz
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Husova, Chotěboř

Équipements municipaux

Bohuněk & Vaňková - Romana Vaňková

Jaroslav Bohuněk