SUPA24
Autre
Autre
Autre
99 447 €
(2 030 € / m²)
Vente
2
1
49 m²
Cihlářská, Chomutov
Garniture

chambre à coucher2
plat49 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji světlý a udržovaný byt o dispozici 2+1 s lodžií v oblíbené lokalitě Chomutova ulice Cihlářská. Byt se nachází v klidném domě s dob...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Cihlářská, Chomutov

Équipements municipaux

Bydlete s námi s.r.o.

Martin Myška