SUPA24
Autre
Autre
Autre
187 246 €
(3 070 € / m²)
Vente
3
1
61 m²
Východní, Carlsbad
Garniture

chambre à coucher3
plat61 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAprès reconstruction
sous-solOui
terrasseNon

Description

Nabízíme k prodeji výjimečný byt po zcela nové, nákladné a precizně provedené rekonstrukci, o současné dispozici 3+kk a celkové výměře 61 m², situovan...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 42jours
Mis à jour: 9jours

Localités

Východní, Carlsbad
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Alfa Estate - Soňa Petříková

Soňa Petříková