SUPA24
Autre
Autre
Autre
126 967 €
(2 760 € / m²)
Vente
3
1
46 m²
Icchaka Lejba Pereca, Wrocław

chambre à coucher3
plat46 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

TOP LOKALIZACJA | IDEALNE POD INWESTYCJĘ | BLISKO RYNKU WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powier...

sol:
3. étage de 5
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Icchaka Lejba Pereca, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Wombat Nieruchomości

Adrianna Filipek - Wombat Nieruchomości