SUPA24
Autre
Autre
Autre
93 968 €
(4 086 € / m²)
Vente
1
1
23 m²
Zaporoska, Wrocław

chambre à coucher1
plat23 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż: Wyjątkowa, klimatyczna kawalerka z duszą po generalnym remoncie - idealna na start lub pod inwestycję przy ul. Zaporoskiej. LOKALIZACJA:...

sol:
4. étage de 7
Âge de l'offre: 47jours
Mis à jour: 31jours

Localités

Zaporoska, Wrocław
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Agata Zachariasz