SUPA24
Autre
Autre
Autre
374 467 €
(4 115 € / m²)
Vente
4
1
91 m²
Ekologiczna, Warszawa

chambre à coucher4
plat91 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to...

sol:
5. étage de 5
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Ekologiczna, Warszawa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

REMAX POLSKA

Jacek Skirzyński Cis