SUPA24
Autre
Autre
Autre
65 809 €
(1 645 € / m²)
Vente
1
1
40 m²
Polna, Tarnów

chambre à coucher1
plat40 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji.

sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Polna, Tarnów
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Loft 4 Nieruchomości

Anna Wójcik