SUPA24
Autre
Autre
Autre
109 514 €
(2 330 € / m²)
Vente
2
1
47 m²
Jana Matejki, Szczecin

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie - ul. Matejki, os. Śródmieście-Północ, przy parku
Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powie...

sol:
1. étage de 10
Âge de l'offre: 32jours
Mis à jour: 23jours

Localités

Jana Matejki, Szczecin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Rafał Urbanowicz