SUPA24
Autre
Autre
Autre
247 290 €
(5 495 € / m²)
Vente
3
1
45 m²
Dworcowa, Świnoujście

chambre à coucher3
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park.
Powierzchnia 45,...

meublé
Âge de l'offre: 36jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Dworcowa, Świnoujście
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Jezierska