SUPA24
Autre
Autre
Autre
70 183 €
(1 671 € / m²)
Vente
2
1
42 m²
Śląska, Siemianowice Śląskie

chambre à coucher2
plat42 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,78m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z WC Do lokalu ...

Autre
Âge de l'offre: 310jours
Mis à jour: 308jours

Localités

Śląska, Siemianowice Śląskie
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MDK SILESIA

Natalia Wadrańska