SUPA24
Autre
Autre
Autre
127 111 €
(2 594 € / m²)
Vente
2
1
49 m²
Głogowska, Poznań

chambre à coucher2
plat49 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komun...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Głogowska, Poznań
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

FURMAN24

Marta Szulc-Lenkowska