SUPA24
Autre
Autre
Autre
156 560 €
(2 372 € / m²)
Vente
3
1
66 m²
Rycerska, Piła

chambre à coucher3
plat66 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć z...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Rycerska, Piła
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

FURMAN24

Patrycja Wojciechowska