SUPA24
Autre
Autre
Autre
212 009 €
(2 304 € / m²)
Vente
4
1
92 m²
Jacka Woronieckiego, Lublin

chambre à coucher4
plat92 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Klimatyczne i niesamowicie funkcjonalne 2-poziomowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Dom.

Oferujemy Państwu wyposażone i częściowo umeblowane dla naby...

sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Jacka Woronieckiego, Lublin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Olga Komajda