SUPA24
Autre
Autre
Autre
104 824 €
(2 688 € / m²)
Vente
2
1
39 m²
Bazylianówka, Lublin

chambre à coucher2
plat39 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

2-pokojowe mieszkanie z panoramą Starego Miasta | Ponikwoda | Bazylianówka | duży balkon

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe położone przy ul. Bazylianów...

sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Bazylianówka, Lublin
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Marlena Barańska