SUPA24
Autre
Autre
Autre
70 352 €
(1 466 € / m²)
Vente
2
1
48 m²
Juliusza Słowackiego, Kwidzyn

chambre à coucher2
plat48 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Kwidzyn, ul. SłowackiegoOferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 48,1 m² (wraz z piwnic...

sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 24jours
Mis à jour: 20jours

Localités

Juliusza Słowackiego, Kwidzyn
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Agnieszka Ważna