SUPA24
Autre
Autre
Autre
295 565 €
(4 284 € / m²)
Vente
4
2+
69 m²
Łanowa, Kraków

chambre à coucher4
plat69 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 69,83 m², położony w nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej i cichej części Podgórza. To idealn...

sol:
2. étage de 4
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Łanowa, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

AP7 GROUP

Olha Kuropiatnyk