SUPA24
Autre
Autre
Autre
135 373 €
(3 982 € / m²)
Vente
1
1
34 m²
Rozdroże, Kraków

chambre à coucher1
plat34 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,30 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Krakowa, ul. Rozdroże tuż prz...

sol:
2. étage de 10
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Rozdroże, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Paulina Michalska