SUPA24
Autre
Autre
Autre
110 692 €
(3 256 € / m²)
Vente
2
1
34 m²
Osiedle Na Stoku, Kraków

chambre à coucher2
plat34 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzch...

sol:
2. étage de 4
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Osiedle Na Stoku, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Dariusz Kornaś