SUPA24
Autre
Autre
Autre
148 138 €
(4 779 € / m²)
Vente
1
1
31 m²
Gazowa, Kraków

chambre à coucher1
plat31 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,1 m2, zlokalizowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Gazowej. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny (mebl...

sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Gazowa, Kraków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

EMMERSON Lumico

Renata Lasoń