SUPA24
Autre
Autre
Autre
70 588 €
(1 858 € / m²)
Vente
1
1
38 m²
Częstochowska, Kielce

chambre à coucher1
plat38 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseNon

Description

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lok...

sol:
1. étage de 2
Âge de l'offre: 6jours
Mis à jour: 6jours

Localités

Częstochowska, Kielce
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba