SUPA24
Autre
Autre
Autre
183 946 €
(2 705 € / m²)
Vente
4
1
68 m²
Biskupa Tadeusza Szurmana, Katowice

chambre à coucher4
plat68 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic, przy ulicy Szurmana 10. Nieruchomość usytuow...

sol:
1. étage de 4
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 7jours

Localités

Biskupa Tadeusza Szurmana, Katowice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOME - estate

Marzena Wolnicka-Rosenbaum