SUPA24
Autre
Autre
Autre
223 872 €
(991 € / m²)
Vente
4
2+
226 m²
Gwarków, gmina Wieliczka

chambre à coucher4
plat226 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solOui
terrasseOui

Description

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 ro...

sol:
2. étage de 3
Âge de l'offre: 4jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Gwarków, gmina Wieliczka
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

BRACIA SADURSCY

Katarzyna Hołda