SUPA24
Autre
Autre
Autre
66 295 €
(1 143 € / m²)
Vente
3
1
58 m²
Topolowa, gmina Przemków

chambre à coucher3
plat58 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel, 573 087 693Mieszkanie 3 pokoje| Przemków| HutaNa sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe ...

sol:
4. étage de 4
Âge de l'offre: 40jours
Mis à jour: 13jours

Localités

Topolowa, gmina Przemków
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Ewelina Gruszczyńska-Malina