SUPA24
Balcon
Chambre; parquet, nécessite rénovation
Chambre; vue, lumière naturelle
41 262 €
(917 € / m²)
Vente
1
1
45 m²
Chodzieska, gmina Chodzież

chambre à coucher1
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Mieszkanie z potencjałem, 35m2 + piwnica, spokojna okolica, Rataje k. ChodzieżyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,1m2, położone w spoko...

sol:
1. étage de 2
Âge de l'offre: 68jours
Mis à jour: 4jours

Localités

Chodzieska, gmina Chodzież
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Martyna Srebna