SUPA24
Autre
Autre
Autre
147 143 €
(4 459 € / m²)
Vente
2
1
33 m²
Mostek, Gdańsk

chambre à coucher2
plat33 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego, 2-pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdańs...

sol:
3. étage de 4
Âge de l'offre: 2jours
Mis à jour: 2jours

Localités

Mostek, Gdańsk
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk