SUPA24
Autre
Autre
Autre
210 550 €
(3 342 € / m²)
Vente
4
1
63 m²
Dywizjonu 303, Gdańsk

chambre à coucher4
plat63 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Mieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia: 63 m² – ...

Télécommande centrale
Âge de l'offre: 63jours
Mis à jour: 11jours

Localités

Dywizjonu 303, Gdańsk
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak