SUPA24
Autre
Autre
Autre
186 092 €
(3 323 € / m²)
Vente
2
1
56 m²
Częstochowa

chambre à coucher2
plat56 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseOui

Description

Mieszkanie sugerowana dla bardzo wymagającego klienta!!! Mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane w dzielnicy Parkitka. Nier...

meublé
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Częstochowa
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka