SUPA24
Autre
Autre
Autre
195 248 €
(2 503 € / m²)
Vente
4
1
78 m²
Flisacka, Bydgoszcz

chambre à coucher4
plat78 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkn...

sol:
3. étage de 3
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Flisacka, Bydgoszcz
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński