SUPA24
Autre
Autre
Autre
123 364 €
(2 741 € / m²)
Vente
2
1
45 m²
Adama Naruszewicza, Bydgoszcz

chambre à coucher2
plat45 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
état
sous-solNon
terrasseNon

Description

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Bydgoszczy, UrzeczeApartament Nieruchomości - zewnętrzne biuro sprzedaży* Klient nie płaci prowizji!Prezentuję j...

Autre
Âge de l'offre: 244jours
Mis à jour: 130jours

Localités

Adama Naruszewicza, Bydgoszcz
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Anna Zakrzewska