SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 850 000 €
(12 333 € / m²)
Vente
3
1
150 m²
CALLE SANT DOMINGO, Palma

chambre à coucher3
plat150 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

V srdci Calatrava, jedné z nejvyhledávanějších částí starého města Palmy, se tato nemovitost nachází v rohové poloze uprostřed prostorného náměstí. Dí...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

CALLE SANT DOMINGO, Palma
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

John Taylor Palma de Mallorca