SUPA24
Autre
Autre
Autre
458 000 €
(5 326 € / m²)
Vente
4
1
86 m²
Calle Doma, Mijas

chambre à coucher4
plat86 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

Představujeme rezidenční projekt v Las Lagunas de Mijas, který nabízí 52 pečlivě navržených jednotek od kompaktních apartmánů přes pohodlné přízemní b...

Non meublé
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Calle Doma, Mijas

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič