SUPA24
Autre
Autre
Autre
614 000 €
(4 093 € / m²)
Vente
4
1
150 m²
Calle Tamisa, Mijas

chambre à coucher4
plat150 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Vítejte v tomto atraktivním a dobře řešeném apartmánu, který se nachází ve vyhledávané oblasti Castillo del Cerrado v Mijas Costa, obklopen klidným pr...

Non meublé
Âge de l'offre: 40jours
Mis à jour: 35jours

Localités

Calle Tamisa, Mijas

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA