SUPA24
Autre
Autre
Autre
339 000 €
(4 461 € / m²)
Vente
3
1
76 m²
Plaza de los Naranjos, Marbella

chambre à coucher3
plat76 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAprès reconstruction
sous-solNon
terrasseOui

Description

Nově zrekonstruovaný apartmán s cca 5 min chůze od pláže. V budově se nachází farma. Parkování je venku.
V suterénu je parkovací místo, které si může...

Non meublé
Âge de l'offre: 36jours
Mis à jour: 31jours

Localités

Plaza de los Naranjos, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA