SUPA24
Autre
Autre
Autre
840 000 €
(8 750 € / m²)
Vente
3
1
96 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

chambre à coucher3
plat96 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Tento apartmán s výhledem na moře a park se nachází v novém komplexu MARE v San Pedru.

Tento apartmán má 2 ložnice a 2 koupelny, prostorný obývací po...

Non meublé
Âge de l'offre: 66jours
Mis à jour: 16jours

Localités

Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA