SUPA24
Autre
Autre
Autre
24 020 000 €
(24 361 € / m²)
Vente
Atypique
1
986 m²
Avenida Julio Iglesias, Marbella

chambre à coucheratypical
plat986 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

UNIKÁTNÍ A ÚŽASNÝ PENTHOUSE V PUERTO BANUS.Luxusní apartmán na pláži,
Výhled je opravdu jedinečný, na moře, pobřeží a hory ...VELMI SOUKROMÝ

Non meublé
Âge de l'offre: 108jours
Mis à jour: 32jours

Localités

Avenida Julio Iglesias, Marbella

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA