SUPA24
Autre
Autre
Autre
1 870 000 €
(7 991 € / m²)
Vente
5
1
234 m²
Plaza de la Marina, Málaga

chambre à coucher5
plat234 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAprès reconstruction
sous-solNon
terrasseOui

Description

Exkluzivní dvoupatrový penthouse v srdci historického centra Málagy

Tento kompletně zrekonstruovaný mezonetový penthouse se nachází v samém srdci his...

Non meublé
Âge de l'offre: 81jours
Mis à jour: 35jours

Localités

Plaza de la Marina, Málaga

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA