SUPA24
Autre
Autre
Autre
202 000 €
(3 961 € / m²)
Vente
4
1
51 m²
l'Hospitalet de Llobregat

chambre à coucher4
plat51 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Představujeme tuto nemovitost v Carrer Rosalía de Castro, lokalitě s vysokou poptávkou po pronájmu a neustálým zhodnocováním. Ideální pro ty, kteří hl...

Non meublé
Âge de l'offre: 7jours
Mis à jour: 7jours

Localités

l'Hospitalet de Llobregat

Équipements municipaux

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA