SUPA24
Autre
Autre
Autre
4 800 000 €
(24 242 € / m²)
Vente
4
1
198 m²
Calle Teniente Riera, Estepona

chambre à coucher4
plat198 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatconstruction neuve
sous-solNon
terrasseOui

Description

Představujeme exkluzivní rezidenci v Esteponě, která nabízí osm pečlivě navržených apartmánů a penthousů s úchvatným výhledem na moře a promyšleným dů...

Non meublé
Âge de l'offre: 29jours
Mis à jour: 29jours

Localités

Calle Teniente Riera, Estepona

Équipements municipaux

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič