SUPA24
Salon
Salon
Salon
178 942 €
(3 807 € / m²)
Vente
2
1
47 m²
Zagreb

chambre à coucher2
plat47 m²
salles de bains1
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

NOVOGRADNJA BLATO – S7 - 2-soban stan 47.09m2 sa loggiom – obavezno parkirno mjesto

Prodaje se 2-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Karl...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Zagreb
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

RINA NEKRETNINE

Rina Broqi