SUPA24
Salon
Salon
Salon
129 500 €
(3 012 € / m²)
Vente
2
1
43 m²
Zagreb

chambre à coucher2
plat43 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prodaje se potpuno renoviran stan od 43 m², smješten na samo nekoliko minuta hoda od Britanskog trg, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grad...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Zagreb
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Diamond Realestate

Andrija Radonić