SUPA24
Salon
Salon
Salon
505 680 €
(4 214 € / m²)
Vente
3
2+
120 m²
Općina Tribunj

chambre à coucher3
plat120 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

DALMACIJA, TRIBUNJ - Hills Residence stan S1 s bazenom i vrtom

Tribunj je jedno od najpoželjnijih mjesta na šibenskoj obali, poznat po mediteranskom...

Autre
Âge de l'offre: 8jours
Mis à jour: 5jours

Localités

Općina Tribunj
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Sabljić Martinović