SUPA24
Autre
Autre
Autre
470 000 €
(6 528 € / m²)
Vente
2
2+
72 m²
Općina Promina

chambre à coucher2
plat72 m²
salles de bains2+
ascenseurNon
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prodaju se dvosobni apartmani u modernoj novogradnji u blizini Šibenika, smješteni na izuzetno atraktivnoj lokaciji u prvom i drugom redu do mora.
 

Autre
Âge de l'offre: 24jours
Mis à jour: 24jours

Localités

Općina Promina
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine