SUPA24
Salon
Salon
Salon
305 000 €
(5 755 € / m²)
Vente
3
1
53 m²
Općina Omišalj

chambre à coucher3
plat53 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseOui

Description

Otok Krk, Njivice u ponudi je namješten apartman na prvom katu stambene zgrade u blizini mora i centra. Ovaj lijepi apartman sastoji se od ulaznog hod...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Općina Omišalj
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Miro nekretnine d.o.o.

Miroslav Grđan