SUPA24
Salon
Salon
Salon
472 316 €
(5 248 € / m²)
Vente
3
2+
90 m²
Grad Vodice

chambre à coucher3
plat90 m²
salles de bains2+
ascenseurOui
parkingOui
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

VODICE, SRIMA – 50 m od mora, 2 spavaće sobe i velika lođa s pogledom

Pogled na more i velika lođa često su kombinacija koja kod nekretnina uz obalu ...

Autre
Âge de l'offre: 3jours
Mis à jour: 3jours

Localités

Grad Vodice
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego