SUPA24
Salon
Salon
Salon
162 000 €
(4 765 € / m²)
Vente
2
1
34 m²
Na Placu, Grad Krk

chambre à coucher2
plat34 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Prodaje se apartman od 34,8 m² u prizemlju manje stambene zgrade u gradu Krku.
Zgrada je etažirana, s novom termo-fasadom iz 2022. godine. Apartman se...

Autre
Âge de l'offre: 373jours
Mis à jour: 214jours

Localités

Na Placu, Grad Krk
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

Sendi Real Estate

Sendi Vinski