SUPA24
Salon
Salon
Salon
189 999 €
(2 289 € / m²)
Vente
Atypique
1
83 m²
Боровец, Варна

chambre à coucheratypical
plat83 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Прекрасен слънчев двустаен апартамент, съчетаващ простор и уют, разположен в централната част на един от най-спокойните квартали на Варна Галата. Ак...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Боровец, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС