SUPA24
Salon
Salon
Salon
274 000 €
(2 884 € / m²)
Vente
Atypique
1
95 m²
Варна

chambre à coucheratypical
plat95 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

ЕРА Варна Тренд предлага за продажба тристаен, обзаведен, югоизточен апартамент в нов жилищен комплекс в кв. Трошево. Имотът е със застроена площ 77,4...

Autre
Âge de l'offre: 1jours
Mis à jour: 1jours

Localités

Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

ЕРА ВАРНА ТРЕНД