SUPA24
Salon
Salon
Salon
72 033 €
(1 947 € / m²)
Vente
1
1
37 m²
Боян Бъчваров, Варна

chambre à coucher1
plat37 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Forest Apartments 2 е модерен пететажен жилищен комплекс, разположен в зелена зона в близост до най-добрите плажове на Варна, като Златни пясъци и Каб...

Paramètres

Généré par l'IA

TerrasseVoirSolEspace de vie ouvertCabine de doucheLumière naturelle

Autre
Âge de l'offre: 83jours
Mis à jour: 83jours

Localités

Боян Бъчваров, Варна
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

АДРЕС