SUPA24
Salon
Salon
Salon
84 000 €
(1 254 € / m²)
Vente
Atypique
1
67 m²
Петрохан, Търговище

chambre à coucheratypical
plat67 m²
salles de bains1
ascenseurNon
parkingNon
étatAutre
sous-solNon
terrasseNon

Description

Имоти КСЕН продава 2-стаен апартамент в кв. Боровец . Жилището се намира на четвърти етаж в пет-етажна новострояща се сграда, пред АКТ 14. Имотът е...

Autre
Âge de l'offre: 10jours
Mis à jour: 10jours

Localités

Петрохан, Търговище
L'emplacement est approximatif, nous ne connaissons pas l'adresse exacte.

Équipements municipaux

КСЕН